Zamknij
REKLAMA

V Bieg Przyjaźni oraz IV Rodzinny Bieg z Przeszkodami

V Bieg Przyjaźni oraz IV Rodzinny Bieg z Przeszkodami
  • środa 6 lipca, 10.00 - V Bieg Przyjaźni 14.00 - IV Rodzinny Bieg z Przeszkodami
  • 2.07.2022
  • Przyjezierze
Ruszyły zapisy do V Biegu Przyjaźni w Przyjezierzu oraz do IV Rodzinnego Biegu z Przeszkodami!

Po raz piąty wszyscy biegacze – zarówno amatorzy jak i zawodowcy – będą mieli okazję zmierzyć się podczas Biegu Przyjaźni w Przyjezierzu, wydarzenia symbolizującego wręcz przyjaźń pomiędzy gminą Strzelno a gminą Jeziora Wielkie. Tegoroczna impreza będzie swoistym powrotem do korzeni, gdyż trasa przebiegnie zarówno przez centrum Przyjezierza oraz przez spory odcinek Lasów Miradzkich. Ponownie biegacze będą mieli możliwość zmierzyć się na dwóch dystansach – 10 km i 5 km.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych biegaczach, którzy to wraz z rodzicem lub opiekunem będą mieli możliwość wzięcia udziału w Rodzinnym Biegu z Przeszkodami, który odbędzie się na plaży głównej Przyjezierza. Zadaniem uczestników będzie pokonanie wspólnymi siłami toru z przeszkodami, przygotowanego specjalnie na tę okazję.

Tegoroczna impreza odbędzie się 02.07. Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza online dostępnego pod adresem: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-przyjezierze2022?fbclid=IwAR3umsJGxopSEnVs48F8p0dUxCrt-hMEyB2PuQ60sR3HdKDsjH4Op_g_FFg. Na powyższej stronie dostępne są również regulaminy zarówno dla Biegu Przyjaźni jak i dla Rodzinnego Biegu z Przeszkodami.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę FB @Bieg Przyjaźni w Przyjezierzu.

Organizatorami wydarzenia są: gmina Strzelno, gmina Jeziora Wielkie, Dom Kultury w Strzelnie, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich, Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu.

Biegnijcie z nami!


lipiec 2022


14.07 czwartek
Wycieczka autokarowa do Łodzi

sierpień 2022


26.08 piątek 28.08 niedziela
Festiwal Czekolady w Strzelnie - WeForm

Festiwal Czekolady w Strzelnie - WeForm

26 sierpnia 2022  - 28 sierpnia 2022

Czytaj więcej