Zamknij

Donald Tusk w regionie: Krytycznie o PiS i rządzie [VIDEO, ZDJĘCIA]

19.23, 14.10.2022 . Aktualizacja: 19.28, 14.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Od 16:30 w inowrocławskiej hali sportowej trwało spotkanie z Donaldem Tuskiem, przewodniczącym Platformy Obywatelskiej na tematy polityczne.

Przewodniczący PO poruszył m.in. temat wysokich cen w sklepach. Zwrócił się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, aby zanim wykupi jedną z popularnych sieci dokonał w niej zakupów.

[FOTORELACJA]525[/FOTORELACJA]

- Drogi Jarosławie, ja mam taką propozycję. Chodźmy do Żabki, wpierw zrób chociaż raz zakupy w Żabce. Zanim kupisz Żabkę, kup coś w Żabce. Zobaczysz, jak wygląda życie, jak ludzie kupują i obliczają każdy grosik - powiedział Tusk.

Donald Tusk poruszył m.in. temat polskiej oświaty, samorządów oraz rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Wizyta byłego premiera Polski wzbudziła spore zainteresowanie także poza Inowrocławiem. Na spotkaniu można było spotkać działaczy i sympatyków Platformy Obywatelskiej oraz mieszkańców powiatu mogileńskiego. 

[ZT]3556[/ZT]

[ZT]3559[/ZT]

[ZT]3551[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

RomanRoman

2 0

Nigdy więcej tych ludzi przy władzy 11:25, 15.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GonzaloGonzalo

2 0

A pan redaktoro-mechanik na konkurencyjnym portalu robi Donkowi kampanię bo Donek mi obiecał, że jak dojdzie do władzy to Strzelno i tak będzie miało obwodnicę. Trzeba byc głęboko naiwnym, żeby wierzyć w obietnice Tuska. A ja obiecuję, że jak bym się dostał do władzy to zrealizuję w Strzelnie wiele inwestycji oraz ogarnę wszystko to z czym nie radzi sobie nasza władza. Już dziś mogę obiecać, że na pewno nie zajumam Wam pieniędzy z OFE. Ludziom z PO się nie wierzy bo oni mówią to co chcemy usłyszeć a po cichu robią po swojemu. Jeden np obiecywał bronić kasztanów i skweru a potem rach ciach i wszystko wycięte. Nigdy więcej PO. Sa trudne czasy obecnie, ale nie jestem pewien czy nie żyłoby się gorzej gdyby ta banda rządziła krajem. A emerytury od 75lat dopiero. 19:53, 15.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RudyRudy

0 1

Ktoś tu ma niezły ból du..y. Skoro wyznawcy tej partii są tu tak liczni mam pytanie, ile kosztowała ochrona prezesa Jarosława przed tłumem kobiet, które wyszły na ulicę w sprawie obierania im wolności ? To jest kur..a skandal. Oni wszyscy powinni iść siedzieć !! Razem ze swoimi wyborcami za współudział! 21:38, 15.10.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JanJan

1 0

Jak musieli to wydali. Z uszczelnienia VATu tyle zyskali, że mogli wydać. A ilu pozamykali za wyłudzenia VATu?👍🙂 jeśli chodzi o te żałosne protesty to należy pamiętać, że każdy człowiek ma PRAWO do ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Wolność nie polega na tym by móc zabijać nienarodzone dzieci. Tamte protesty miały uderzać w rząd nic więcej. 23:19, 15.10.2022


Tylko PiSTylko PiS

1 0

A jak Donek umorzył Gazpromowi 1,2 mld, to było ok? O tym się nie pamięta i jak zaiwanił pieniądze z OFE? Ból dupy mają ci, co nie mogą się pogodzić teraz, że PiS tak dobrze sobie radzi z trudną sytuacją, najpierw pandemia, teraz wojna. Donek chciał LOT sprzedać, Zakłady Unitra-Eltra sprzedał Niemcom, i wiele innych. Położyli na łopatki zakłady włókiennicze w Łodzi i wtedy ludzie mieli biedę. Teraz to jest inne życie. A Strzelno wiecznie coś remontuje, z rządowych pieniędzy.
12:46, 16.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%