Zamknij

Zaginionym Tropem w Mogilnie [ZDJĘCIA]

11.03, 17.01.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

16 stycznia w parku miejskim w Mogilnie odbył się charytatywny bieg i spacer z psem „Zaginionym tropem”. Głównym celem imprezy było zwrócenie uwagi na problem bezdomności psów i ich występowania w schroniskach. Dlatego też przy fontannie można było zapoznać się z psiakami, które przybyły w ostatnich tygodniach do Mogilna z Wojtyszek i czekają na nowe domy. Możliwe było też odbycie z nimi spaceru.

W zawodach biegowych z psem na dystansie 4 km wystartowało blisko 30 biegaczy i biegaczek, natomiast w rodzinnym spacerze na dystansie 2 km – blisko 70 osób wraz ze swoimi pupilami. Wpisowe miało formę rzeczową w postaci m.in. smyczy, koców, karmy dla psów, obroży czy legowisk. Podczas imprezy zbierano także pieniądze na zakup potrzebnych dla piesków akcesoriów.

[FOTORELACJA]278[/FOTORELACJA]

Głównym organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Extremalni Mogilno na czele z prezesem Karolem Oktabińskim, a współorganizatorami gmina Mogilno oraz Przewodniczący Rady Fundacji Powiatu Mogileńskiego Mateusz Lisiecki.

Imprezę honorowym patronatem objął Starosta Mogileński Tomasz Krzesiński, który wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Mogileńskiego Robertem Musidłowskim wręczał nagrody dla najlepszych biegaczek i ich piesków.

[ZT]1650[/ZT]

[ZT]1644[/ZT]

[ZT]1638[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%