Zamknij
REKLAMA

Internauta mocno o drogach w Gminie Strzelno: Film ukazuje ignorancję i indolencję

11:12, 22.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Internauta kanału "Filozoficznie" opublikował film dedykowany władzy lokalnej oraz tej na najwyższych szczeblach. Materiał jest przejmujący, obejmuje stan dróg w Żegotkach i Bożejewicach oraz pustej Szkoły Podstawowej w Ciechrzu.

- Film dedykowany władzy lokalnej jak i tej na najwyższych szczeblach. Inspiracją i bodźcem do powstania  materiału był stan dróg na terenie gminy Strzelno  i powiatu mogileńskiego oraz wydarzenia z ostatnich czasów. Film obrazuje ignorancję i indolencję władz - napisał twórca.

Internauta zwraca uwagę, że rejon Gminy Strzelno jest zapomniany. Sama zaś drogi w Żegotkach wygląda jak "pole bitewne".

- Droga w Żegotkach wygląda jak pole bitewne. Można byłoby uważać, że jeździły tędy czołgi, choćby te, które oddaliśmy Ukrainie. Nic bardziej mylnego. To efekt działania władz socjalistycznych, niekompetencji i zapomnienia - kwituje mocno twórca przypominając, że za życia żadnego z mieszkańców nie wykonano choćby jednej gruntownej wymiany asfaltu.

Twórca ukazał również Bożejewice.

- Żyjemy w centrum Polski. W centrum Europy. Mamy XXI wiek. Tymczasem wydaje się jakbyśmy żyli w Bantustanie - dodaje dalej.

Twórca poruszył także temat Szkoły Podstawowej w Ciechrzu, która pozostaje pusta. 

[ZT]2885[/ZT]

[ZT]2874[/ZT]

[ZT]2866[/ZT]
 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Strzelnianin Strzelnianin

0 3

Pamiętam jak poprzedni Burmistrz ,,dbał,, o gminę!!!! 05:55, 23.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%