Zamknij
REKLAMA

Nowy starosta mogileński spotkał się z poseł Kozanecką - tematem także ZOL

11:39, 13.01.2022 | I.R.
Skomentuj fot: Powiat mogileński
REKLAMA

10 stycznia b.r. odbyło się w Mogilnie spotkanie nowego starosty Tomasza Krzesińskiego, wicestarosty Jerzego Łaganowskiego, burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu, Roberta Musidłowskiego,  z poseł Ewą Kozanecką.

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele strzeleńskiej filii PIS: Leszek Jackowski i Roman Szydzik, którzy szczególnie byli zainteresowani przyszłością strzeleńskiego szpitala. Jak podkreśla p. Leszek Jackowski, byli mile zaskoczeni meteorytyką oraz otwartością i dobrą atmosferę, która rokuje na dobrą współpracę z władzami powiatu na przyszłość. Rozmowy dotyczyły nowego rozdania środków z Polskiego Ładu, a także możliwości pozyskania 8 mln zł, na dokończenie przebudowy szpitala w Strzelnie.

Starosta Tomasz Krzesiński podkreślił, że powiat nie wycofuje się z niczego i dalej będzie starał się pozyskać środki na remont obiecanego strzelnianom ZOL-u.W związku z tym będzie szukał wsparcia i jest otwarty na rozmowy z każdym, niezależnie od politycznych sympatii, czy antypatii.

10 stycznia Starosta Mogileński Tomasz Krzesiński odbył spotkanie z Panią Poseł Ewą Kozanecką . Jednym z wielu tematów poruszanych podczas spotkania było m.in. pozyskiwanie funduszy w ramach Polskiego Ładu dla Powiatu Mogileńskiego. W spotkaniu uczestniczyli także Wicestarosta Mogileński Jerzy Łaganowski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Musidłowski, członek zarządu Jan Bartecki oraz Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński.

 
fot: L. Jackowski

(I.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%