Zamknij

Technik farmaceutyczny

Nr oferty: StPr/24/0084Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Strzelno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż leków. Wykonywanie leków recepturowych. Zamawianie leków. Pilnowanie stanów magazynowych. Pilnowanie terminów przydatności leków do spożycia. Kontrola leków wycofanych z obrotu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 650 do 5 380 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
    Zawód:
    • Technik farmaceutyczny*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: odbyty staż uprawniający do wykonywania zawodu (2 lata)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Obrońców Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Hyla
      Numer telefonu: 523186720
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      - wykonywanie przeglądów technicznych pojazdów samochodowych, prowadzenie dokumentacji na stacji kontroli pojazdów w zakresie podstawowym
      StPr/24/0357
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      praca fizyczna - konserwacja urządzeń melioracji szczegółowej; koszenie i wygrabianie porostów; odmulanie dna rowów melioracyjnych
      StPr/24/0340
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      obsługa klienta, wystawianie dokumentów sprzedaży, logistyka transportu
      StPr/24/0355

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0315
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      - proste operacje internetowe, wysyłanie, odbiór poczty elektronicznej - segregowanie dokumentów - wniosków - przygotowanie korespondencji do wysyłki - przygotowanie dokumentów do archiwizacji - wydawanie wniosków świadczeniobiorcom - prowadzenie dokumentacji z zakresu powierzonych czynnosci zgodnie z instrukcją - wykonywanie poleceń służbowych związanych z charakterem pracy i zajmowanym stanowiskiem
      StPr/24/0298
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      - przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami - utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
      StPr/24/0297
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

      praca zwiazana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0281
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, prowadzenie dokumentacji, transportowanie towaru do produkcji oraz gotowych wyrobów i ich zabezpieczenie
      StPr/24/0125
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024

      - proste operacje internetowe, wysyłanie, odbiór poczty elektronicznej - segregowanie dokumentów - wniosków - przygotowanie korespondecji do wysyłki - przygotowanie dokumentów do archiwizacji - wydawanie wniosków świadczeniobiorcom - prowadzenie dokumentacji z zakresu powierzonych czynności zgodnie z instrukcją - wykonywanie poleceń służbowych związanych z charakterem pracy i zajmowanym stanowiskiem
      StPr/24/0265
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024

      StPr/24/0224