Zamknij

sprzedawca

Nr oferty: StPr/22/0785Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Raj 2, 88-320 Strzelno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, dbanie o czystość w miejscu pracy, wykładanie towaru, liczenie towaru itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Activa Anna Kaczmarek
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Andrzeja 19, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Anna Kaczmarek
      Numer telefonu: 602786077
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      obsługa klienta, dbanie o czystość w miejscu pracy, wykładanie towaru, liczenie towaru itp.
      StPr/22/0785
      data rozpoczęcia pracy od 17.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym;klasyfikacja kosztów-wyjaśnianie rozbieżności; kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;praca na programach księgowych oraz Office;zapoznanie się z przepisami podatkowymi i stosowanymi zasadami ewidencjonowania faktur; osoby chętne do pracy
      StPr/22/0668
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022

      wykonywanie prac budowlanych remontowych, przygotowanie zapraw muraskich,, murowanie,, obsługa maszyn stososwanych w robotach murarskich
      StPr/22/0657

      wykonywanie prostych prac budowlanych, noszenie zaprawy murarskiej, sprzątanie miejsca prac
      StPr/22/0658

      dozór mienia, obchody obiektu
      StPr/22/0490
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2022