Zamknij

murarz

Nr oferty: StPr/22/0657Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Michelsona 23, 88-320 Strzelno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac budowlanych remontowych, przygotowanie zapraw muraskich,, murowanie,, obsługa maszyn stososwanych w robotach murarskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność murowania, tynkowania
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MUR-MAN RUTKOWSKI MIKOŁAJ STRZELNO
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Michelsona 23, 88-320 Strzelno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mikołaj Rutkowski
    Numer telefonu: 797502949 52-3183139
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    obsługa klienta, dbanie o czystość w miejscu pracy, wykładanie towaru, liczenie towaru itp.
    StPr/22/0785
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym;klasyfikacja kosztów-wyjaśnianie rozbieżności; kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;praca na programach księgowych oraz Office;zapoznanie się z przepisami podatkowymi i stosowanymi zasadami ewidencjonowania faktur; osoby chętne do pracy
    StPr/22/0668
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022

    wykonywanie prac budowlanych remontowych, przygotowanie zapraw muraskich,, murowanie,, obsługa maszyn stososwanych w robotach murarskich
    StPr/22/0657

    wykonywanie prostych prac budowlanych, noszenie zaprawy murarskiej, sprzątanie miejsca prac
    StPr/22/0658

    dozór mienia, obchody obiektu
    StPr/22/0490
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2022