Zamknij

Policjanci odzyskali skradziony rower

12.00, 23.01.2023 . Aktualizacja: 12.05, 23.01.2023
Skomentuj Canva.pro
REKLAMA

Mogileńscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży roweru, do której doszło 10 stycznia br. Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu kolskiego. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

11 stycznia 2023 roku policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru wartego 1000 złotych. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej - 10 stycznia przy ul. Jagiełły w Mogilnie. Jak ustalono, sprawca przeciął linkę zabezpieczającą, za pomocą której przypięty był jednoślad, co umożliwiło mu dokonanie kradzieży.   

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że amator „cudzego mienia” przebywa w jednym z mogileńskich mieszkań.  W miniony piątek (20.01.2023) mundurowi zapukali pod ustalony adres. Tam zastali 31-letniego mieszkańca powiatu kolskiego, który od razu przyznał się do kradzieży roweru. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Jednoślad został odzyskany i przekazany właścicielce, natomiast 31-latek przed wyjazdem do zakładu karnego usłyszał zarzut kradzieży. Za ten czyn może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.  

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%