Zamknij

Akcja policji „TRZEŹWY KIERUJĄCY” na terenie powiatu mogileńskiego i kierowca w Strzelnie z promilami

10:02, 02.08.2022 | KPP Mogilno
Skomentuj KPP Mogilno
REKLAMA

Policjanci ruchu drogowego i prewencji przeprowadzili na terenie Gębic, Ostrowa i Strzelna działania pod nazwą „Trzeźwy kierujący”. Funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości 800 kierowców. Wśród nich jeden był po użyciu alkoholu.

Wczoraj (01.08.2022) na terenie Gębic, Ostrowa i Strzelna policjanci ruchu drogowego i prewencji prowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy kierujący”. Miały one na celu wyeliminowanie z dróg osób prowadzących pod wpływem alkoholu.

Mundurowi podczas akcji sprawdzili pod kątem trzeźwości 800 osób. Niestety nie wszyscy pamiętali, aby wsiąść za kierownicę zupełnie trzeźwym. Zatrzymany o godzinie 18:25 na ul. Inowrocławskiej w Strzelnie 27-letni kierowca Opla Corsy miał 0,36 promila alkoholu w organizmie.

Niestety w dalszym ciągu znajdują się nieodpowiedzialne osoby, które wsiadają za ,,kółko” będąc pod wpływem alkoholu.  Niektórzy z nich tracą uprawnienia, niektórzy swoją jazdę kończą na przydrożnym drzewie, a jeszcze inni giną na drodze, lub też są sprawcami wypadków drogowych, w którym życie tracą zupełnie niewinne osoby. Zanim wsiądziemy za kierownice po spożyciu alkoholu pomyślmy, jak zmieni się nasze życie jeśli będziemy sprawcami wyżej opisywanych sytuacji.

(KPP Mogilno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%