Zamknij
12:38, 26.01.2024

Bardzo dobry mecz zagrały także nasze piłkarki ręczne, o czym na swojej stronie poinformowała trener — Maria Ignaczak

UKS MATA

przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 im.J.Dałkowskiego w Strzelnie

21.01.2024 r. we Włocławku w Hali Mistrzów odbył się kolejny Turniej Ligowy w piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2011.

Udział brało pięć zespołów: ORLIK Kcynia, JUNAK Włocławek, AZS Włocławek, UNIA Choceń, UKS MATA Strzelno.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, 1x 20 minut. Nasze zawodniczki po raz kolejny udowodniły, że stać je na wiele. Odnosimy trzy wygrane (jeden remis ,po rzutach karnych wygrana) i jedną porażkę.

W meczu z Junak Włocławek remisujemy a po rzutach karnych ostatecznie wygrywamy.

Mecz z AZS Włocławek był najbardziej emocjonujący. Dziewczęta przegrywały w pewnym momencie 7:1 , w 19 minucie doprowadziły do remisu i ostatecznie wygrały dwoma bramkami.

Nasze wyniki:

1. JUNAK WŁOCŁAWEK-STRZELNO 8:9
  2. ORLIK KCYNIA - STRZELNO 5:4
  3. STRZELNO - AZS WŁOCŁAWEK 11:9
  4. STRZELNO - UNIA CHOCEŃ 16:6

Nadal jesteśmy na II miejscu w grupie.

Ogromne zaangażowanie , systematyczna praca i chęć wygranej daje super wyniki. Po prostu dziewczyny jesteście super. Brawo, brawo, brawo!!!