Zamknij
20:04, 27.03.2022

W piątek 25 marca drużyna młodzików starszych rozpoczęła rozgrywki ligowe. W związku z przełożonym meczem z pierwszej kolejki nasz zespół rozegrał swój pierwszy mecz z drużyną Unii Gniewkowo. Nasz rywal w pierwszej kolejce wygrał 4:0 z Pogonią Mogilno. Mecz zapowiadał się bardzo trudny i emocjonujący.

Pierwsza połowa to przewaga naszej drużyny, ale bez efektu bramkowego. Druga połowa to już wyrównany mecz. Pierwsza bramka padła po akcji prawym skrzydłem Nikodema Góralczyka, a strzelcem bramki został Jakub Maślona. Niestety 10 minut przed końcem tracimy bramkę po rzucie karnym. W doliczonym czasie po strzale Brajana Skowrońskiego piłka trafia w słupek i niestety nie znajduje drogi do bramki. Wynikiem 1:1 kończy się mecz. Brawa za walkę do ostatniej minuty.

Źródło: UKS Olimp Strzelno 2009, 2008

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: