Zamknij
15:02, 30.12.2021

Dużym odzewem okazała się zbiórka darów dla hospicjum dziecięcego "Nadzieja" w Toruniu. Wolontariuszki kierujące akcją: Aleksandra Świtek i Justyna Bogacz same są zaskoczone popularnością, jaką zyskała zbiórka. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej chętnych by wspomóc chore dzieci.

Dziękujemy naszym Aniołom za tak ważne akcje pomocowe

Kochani
Przyszedł czas podsumowania naszej zbiórki "Magiczna gwiazdka"

Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczona i nieskromnie mówiąc DUMNA, jak super wychodzi nam ta akcja! Mam nadzieję, ze w przyszłym roku również wspomożecie nas w zbiórce dla dzieci z Hospicjum Nadzieja

W tym roku oprócz standardowych potrzeb udało mi się kupić 3 pulsoksymetry oraz jednej z Was termometr elektroniczny, które złożyliśmy na ręce Pani z Hospicjum. A dobra dusza do Pani Justyny dostarczyła nawet wózek inwalidzki w stanie idealnym! Pani w Hospicjum bardzo dziękowała i mówiła, ze wszystko na pewno się przyda

Bardzo, bardzo Wam wszystkim i każdemu z osobna dziękuję za przynoszone paczki do mnie i do Pani Justyna Bogacz

Macie wielkie serducha i ogrom pomocy w sobie Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ

W przyszłym roku swoją pomoc zaoferował Pan Burmistrz Dariusz Chudziński oraz pracownicy Przedszkola nr 1

Jesteście niesamowici, a pomaganie jest super!

A teraz sami zobaczcie efekty!

Napisała Aleksandra Świtek, natomiast Justyna Bogacz dodała:

Tak, zbiórka okazała się dużym sukcesem. Ja, ze swej strony, również chcę jeszcze raz Podziękować wszystkim darczyńcą. Okazaliście wielkie serca. Pomagając innym pomagamy sobie. Zadowolona jestem, że akcja nabrała takiego rozgłosu. Życzę wszystkim aby ta pomoc nie była tylko przedświąteczna ale trwała przez cały rok. Pomaganie jest fajne.  

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz