Dzisiaj Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu zorganizował Integracyjny turniej Piłki Koszykowej na Hali w Strzelnie.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn (ZAZ Przyjezierze 1, ZAZ Przyjezierze 2, ZAZ Bydgoszcz, SOSW w Strzelnie, ZAZ Włocławek, ZSS Szerzawy, ŚDS Strzelno, ŚDS Janikowo, ŚDS Kruszwica, ZAZ Bydgoszcz). W ramach wydarzenia rozegranych zostało 16 meczy (faza grupowa, półfinały i finały).
Na stronie ZAZ Przyjezierze czytamy:
Dziękujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w naszym turnieju. Był to wspaniały, wspólnie spędzony czas w duchu sportowej rywalizacji, ale też przyjaźni i dobrej zabawy.
Dziękujemy Burmistrzowi Strzelna Dariusz Chudziński, który objął Honorowy Patronat nad naszym turniejem.
Dziękujemy Gminnej Komisji do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Monika Grabowska na czele za ufundowanie nagród dla uczestników.
Dziękujemy Szkoła Podstawowa im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie z Jarosławem Kaniastym na czele za partnerstwo w organizacji turnieju.
Dziękujemy Marii Ignaczak za wsparcie treningowe oraz sędziowanie turnieju, oraz Sebastianowi Gradowskiemu za zabezpieczenie medyczne.
Pierwsze miejsce w turnieju zdobył Zakład Aktywności Zawodowej we Włocławku, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach, a trzecie miejsce zajęła drużyna białych ZAZ Przyjezierze.
Dziękujemy wszystkim pracownikom ZAZ Przyjezierze za czynne włączenie się w organizację turnieju, za doping a zawodnikom za zaangażowanie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz