Zamknij

Izabela Jaroszewska podsumowuje swój udany rok w narciarstwie wodnym [video i fot.]

12.54, 16.01.2023 I.R. Aktualizacja: 13.09, 16.01.2023
Skomentuj fot: galeria Izabela Jaroszewska
REKLAMA

Tradycją się już stało, że zaglądamy co jakiś czas do naszej mistrzyni, aby sprawdzić co u niej słychać. Tym razem sama Iza podsumowała ubiegły rok. Pani Izie życzymy aby ten rok był był pełen sukcesów w każdej dziedzinie życia.

 

Hejeczka!

Sezon letni skończył się dla mnie w listopadzie, więc czas na podsumowanie

Na wstępie napiszę, że ten post powstał po to, aby podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali.

Jestem ogromnie wdzięczna Urząd Miejski w Strzelnie oraz Panu Burmistrzowi Dariusz Chudziński za ogromne wsparcie. Cieszę się, że jestem mieszkanką coraz piękniejszego miasteczka.

Dziękuję również Gokir Jeziora Wielkie Gmina Jeziora Wielkie, gdzie trenuję i Panu Wójtowi Dariusz Ciesielczyk.

Przede wszystkim moim Rodzicom i bliskim - Wy wiecie Mojemu najlepszemu driver’owi - Tacie i Mamie za najlepsze wsparcie

Jaimee Bull - za wartościowe treningi. Wszystkim w Grecji za gościnność. Nie sposób oznaczyć tu każdego, ale czułam się z Wami świetnie!

Ioanna Kizili oraz Konstadinos Kizz za to, że mogłam poczuć się jak w rodzinie

Lipiec rozpoczęłam intensywnie - poleciałam na Światowej Klasy Zawody w Grecji - Kaiafas Battle Pro - Am Tour World Class Tournament. W zeszłym sezonie zrobiłam niezbędny limit punktowy, więc od ostatecznej decyzji do organizacji wyjazdu minęło mniej, niż 12 h (ogarnięcie biletów, transportu, noclegów, treningów) Kocham spontany!

Starty przyniosły mi kolejne doświadczenie, które chciałam nabyć jeszcze przed Mistrzostwami Polski. Jednak były to dość nietypowe zawody, bo po raz pierwszy jeździłam slalom w słonej i w dodatku w niezwykle ciepłej wodzie, która miała 35*. Rywalizacja była wyrównana. Ostatecznie wygrałam zawody w swojej kategorii OPEN

W zawodach brali udział zawodnicy z Grecji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji, Kanady, Czech, Libanu, Republiki Środkowoafrykańskiej i ja - z Polski Poznałam wiele wyjątkowych osób i czułam się tam wspaniale! Fajnym doświadczeniem było udzielanie wywiadu dla Greckich dziennikarzy ICARUS Sports- reportaż do obejrzenia na YouTube powstały tez świetne zdjęcia autorstwa Giorgos “americanos” Photography.

Jestem bardzo wdzięczna moim rodzicom za dopingowanie wyjazdu oraz moim bliskim za wsparcie i namówienie mnie na ten szalony pomysł

Następnym etapem były Mistrzostwa Polski w slalomie za motorówką, które odbyły się w Augustowie - równie fajne miejsce i świetny akwen.

Po eliminacjach prowadziłam ze sporą przewagą, jednak presja spowodowała, że do 1 miejsca zabrakło jedynie jednej boi. Ostatecznie - Wicemistrzostwo Polski w slalomie za motorówką w kategorii OPEN

Postanowiłam też po kilku latach wrócić na wyciąg. W tym roku zawody odbywały się w Wosir Szelment.

W Pucharze Europy - Grand Prix Polski wywalczyłam:

- srebro w slalomie

- srebro jeździe figurowej

W Mistrzostwach Polski:

- srebro w slalomie

- srebro w jeździe figurowej

Podczas ostatniego startu figur w Grand Prix uszkodziłam więzadła kolanowe, co uniemożliwiło mi starty w niedzielnych MP i PE w skokach.

To był bardzo przyjemny sezon, ogrom treningów mimo wielu innych obowiązków. Cieszę się również, że świetne starty zaliczyli zawodnicy Sunala - Igor Brzeziński oraz Andrzej Albiniak.

[ZT]3398[/ZT]

[ZT]3314[/ZT]

[ZT]715[/ZT]

 

(I.R.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%