Zamknij

Kolejne, ważne zwycięstwo juniorów młodszych UKS Alfa 99 Strzelno

08:59, 09.11.2022 UKS Alfa 99 Strzelno Aktualizacja: 09:01, 09.11.2022
Skomentuj UKS Alfa 99 Strzelno UKS Alfa 99 Strzelno

Juniorzy młodsi odnieśli kolejne zwycięstwo, wygrywając z UKS Iskra Bydgoszcz 40:35 (21:19).

Na stronie UKS Alfa 99 Strzelno czytamy:

Już przed meczem było wiadomo, że będzie to ciężkie spotkanie dla obu drużyn i rzeczywiście tak było. Pierwsza połowa rozpoczęła się od prowadzenia naszego zespołu, który osiągnął 2 - 3 bramkową przewagę. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić Bydgoszczanie, którzy najpierw doprowadzili do wyrównania, by za chwilę wyjść na 2 - bramkowe prowadzenie. Jednak końcówka pierwszej połowy należała do naszych zawodników, którzy do szatni schodzili przy wyniku 21:19 na swoją korzyść.

Od początku drugiej połowy oglądaliśmy zaciętą rywalizację, w której drużyny grały gol za gol. Nikt nie chciał odpuścić, jednak to Alfa około 45. min zaczęła osiągać wyższą, bo aż 5 - bramkową przewagę, którą "dowieźli" do końca i ostatecznie wygrali 40:35, dopisując kolejne 3 punkty na swoje konto!

Wielokrotnie dziękowaliśmy kibicom, ale to co dziś zrobiliście przechodzi nasze pojęcie. Prawie komplet ostatni raz w naszej hali widzieliśmy, gdy seniorzy grali w 2. lidze. A Wy wypełniacie halę na rozgrywkach młodzieżowych, w środku tygodnia! Wielkie dzięki za takie wsparcie i z naszej strony wielkie ukłony

Alfa 99 Strzelno - Iskra Bydgoszcz 40:35 (21:19)

Alfa: J. Wegner, Sz. Musiałowski - Sz. Tomaszewski 10 goli, O. Winiarczyk 9, W. Błochowicz 6, T. Piotrowicz 6, E. Jankowiak 5 (4 min. kary), Sz. Wajdel 3, A. Kwiatkowski 1 (4), Sz. Karmonik, Sz. Konieczny

• Trener: Bartłomiej Zbytniewski
  • Kierownik drużyny: Michał Piotrowicz
  • Sędziowie: Jakub Grzywiński, M. Maćkowiak (oboje Bydgoszcz)