Zamknij

Sportowe sukcesy ostatniego weekendu w gminie Strzelno - zdjęcia i filmy

09:50, 26.09.2022 Zebrała I.R. Aktualizacja: 11:25, 26.09.2022
Skomentuj

Żaki z drużyny LZS Kujawy Markowice rozegrały Turniej, w którym przeciwnikiem były drużyny z Inowrocławia, Pakości i Gębic.Dzieci bawiły się wyśmienicie.

[FOTORELACJA]497[/FOTORELACJA]

Starsi klubowicze LZS Kujawy Markowice pokonali natomiast Dąb Barcin wynikiem 7:2. Gratulujemy :)

Na swoim profilu trener Maria Ignaczak poinformowała o zwycięstwie podopiecznych w piłkę ręczną:

KS "MATA" STRZELNO przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Strzelnie - 25 września 2022roku

I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej

ORLIK CUP VI w kat. dzieci dziewczynki 2011 w Kcyni

Udział brały zespoły: Budzyń, Buk, Włocławek,Kcynia I, Kcynia II, Strzelno.

System gry każdy z każdym. Wygrywamy 4 mecze i jeden remis z Kcynią I.

Dziewczynki rozegrały super spotkania, jestem z nich dumna. Są efekty wspólnej pracy.

Królem strzelców turnieju została HANNA PACIA 19 bramek. Najlepsza zawodniczka JULIA STANEK.

To był piękny sprawdzian przed najbliższą ligą wojewódzką.

Skład drużyny: Amelia Lewandowska, Lena Szparagowska, Hanna Pacia, Julia Czobot, Julia Stanek, Izabela Leśna, Jagoda Skrzypczak, Zuzanna Mateńko, Wiktoria Węgierska, Julia Kaźmierczak, Natalia Siekacz, Maria Adamczak, Weronika Zakęś,Katarzyna Wyborska, Zofia Jackowska , Lena Wiśniewska-bramkarka

TRENER: MARIA IGNACZAK

Gratulujemy i życzymy sukcesów w lidze wojewódzkiej.

[FOTORELACJA]498[/FOTORELACJA]

Do udanych może także zaliczyć ten weekend drużyna UKS Olimp. Gratulujemy sukcesów!

Udany weekend Olimpu

Olimp w ten weekend był niepokonany wczoraj Młodzik D1 wygral z liderem KS Brzoza

Trampkarz młodszy wygrał u siebie z Barcinen

Dziś młodsi zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkania:

Nasi Orlicy udali się do Inowrocławia,gdzie pokonali wszystkie drużyny

Natomiast Żaki były organizatorem turnieju ,tak jak koledzy pokonali wszystkich Brawa dla wszystkich drużyn,jesteście Świetni

[FOTORELACJA]499[/FOTORELACJA]

UKS Olimp Strzelno 2009 natomiast, poinformował swoich kibiców o zwycięstwie nad Dąb Bosir Barcin. Gratulujemy :)

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY

Drużyna trampkarzy gosciła dzisiaj drużynę Dębu BOSiR Barcin. W całym spotkaniu nasz zespół dominował na boisku stwarzając sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych z czego pięć znalazło drogę do bramki. Nie ustrzegliśmy się również błędów i straciliśmy dwie bramki. Cały zespół zasłużył na brawa.

UKS OLIMP - DĄB BOSIR BARCIN

5:2(1:0)

Bramki: Jakub Stelmaszyk x3, Jakub Rychlewski i Brajan Skowroński

Skład: Mikołaj Szydłowski Olivier Mrówczyński Bartek Szyszka Mateusz Pruczkowski Jakub Lewandowski Fabian Warzecha Brajan Skowroński Jakub Maślona Jakub Rychlewski Szymon Kazikowski Jakub Stelmaszyk Jakub Syrek Miłosz Wiśniewski Igor Basa

[FOTORELACJA]500[/FOTORELACJA]

MLKS Kujawianka poinformował na swoim profilu o zremisowanym meczu z LZS Grochowiska Księże. Gratulujemy.

Kujawianka zremisowała dzisiaj na własnym boisku z LZS Grochowiska Księże 2:2 (1:0) w ramach 6 kolejki KEEZA B-klasy. Wynik meczu otworzył w 42 minucie Piotr Konieczka. Goście doprowadzili do wyrównania w 62 minucie pakując piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. 9 minut później Kujawiankę ponownie na prowadzenie wyprowadził Piotr Konieczka. Niestety prowadzenia nie udało się utrzymać do końca spotkania. Rywale w 85 minucie zdobyli drugiego gola i mecz zakończył się podziałem punktów.

Zmiany:

59' Rykiel Zagórski

59' Jaroszewski Bielak

77' Kwasek Romblewski