Zamknij

Izabela Jaroszewska dwukrotną srebrną medalistką, w kolejnych zawodach Grand Prix od Poland - Puchar Europy za wyciągiem

19.08, 19.09.2022 I.R.
Skomentuj fot: Sunal Przyjezierze
REKLAMA

Izabela Jaroszewska została w sierpniu b.r. dwukrotną wicemistrzynią Polski Grand Prix od Poland - Puchar Europy za wyciągiem, w swoich koronnych dyscyplinach, o czym poinformował Klub Sunal w Przyjezierzu, w którym Iza trenuje pod czujnym okiem trenera, którym jest jej ojciec.  Zawody odbyły się w Suwałkach, w klubie Wosir Szelment. W Szelmencie zostały rozegrane podwójne zawody. Mistrzostwa Polski za wyciągiem i osobno Puchar Europy - Grand Prix of Poland Co daje Izie 2 srebra w MP i dwa srebra w PE

Jak powiedziała redakcji sama mistrzyni:

Jazda za wyciągiem bardzo różni się od jazdy za motorówką. Jest to właściwie inna dyscyplina wg iwwf - Międzynarodowej Federacji Narciarstwa Wodnego. To były kolejne zawody po MP, czyli MP za wyciągiem.

Na stronie Klubu Sunal czytamy:

W Wosir Szelment odbyły się Mistrzostwa Polski oraz Grand Prix od Poland - Puchar Europy za wyciągiem.

Izabela Jaroszewska zdobyła srebrny medal Grand Prix w swojej koronnej konkurencji - w slalomie. Podobnie w jeździe figurowej - również drugie miejsce.

W Mistrzostwach Polski uplasowała się na identycznych pozycjach - 2 miejsce w slalomie i 2 miejsce w jeździe figurowej. Co daje razem 4 srebra!

W finałach figur chciała powalczyć o złoto i poprawić swój wynik, jednak wywróciła się doznając kontuzji. To z kolei uniemożliwiło jej starty w niedzielnych skokach. Kto wie, być może przywiozłaby kolejne krążki.

Warto dodać, iż ze względu na liczne obowiązki Izabela trenowała jedynie 3 dni za wyciągiem (jest to zupełnie inna technika jazdy, niż za motorówką). Tym bardziej, 4 medale to duży sukces.

Liczymy na naszych zawodników w przyszłym sezonie

My również trzymamy kciuki za naszych zawodników w przyszłym sezonie.

(I.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%