Jeden przegrany set w całym turnieju zdecydował o finale.

14:58, 09.01.2022 . Aktualizacja: 15:04, 09.01.2022
Skomentuj fot: Paweł Jankowski fot: Paweł Jankowski

Na profilu fb radnego P. Jankowskiego możemy przeczytać:

Po przerwie spowodowanej panująca pandemią, strzeleńska sekcja siatkówki wznowiła zmagania w rozgrywkach turniejowych. Pierwszym sprawdzianem w tym roku był udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dąbrowa, który rozegrany został 6 stycznie br. W rozgrywkach zadeklarowało udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Zespół ze Strzelna w swojej grupie przegrał tylko jednego seta. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, następne dwa to zwycięstwa po 2:0. Niestety o awansie do finału zadecydowały małe punkty i naszej drużynie pozostał mecz o 3 miejsce. W meczu o podium wygraliśmy 2:0.