Burmistrz Strzelna, zgodnie z § 5 ust. 1 uchwały nr XIII/92/2019 Rady Miejskiej w Strzelnie z dnia 23 października 2019 r., ogłosił, że 5 września 2023 r. rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące zmiany granic miasta.
Konsultacje społeczne, które mają na celu uwzględnienie opinii mieszkańców, obejmą obszary Bławat, Jeziorek, Łąk, Strzelna Klasztornego i Strzelna. To ważne wydarzenie, które pozwoli mieszkańcom tych obszarów wyrazić swoje opinie i wpłynąć na przyszłość swojej społeczności.
Proces konsultacji społecznych będzie polegał na wypełnieniu i złożeniu ankiety do dnia 14 września 2023 r. oraz na możliwości uczestnictwa w zebraniu, które odbędzie się 5 września 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Strzelnie. To otwarte forum dyskusji, które pozwoli mieszkańcom na bezpośrednią wymianę myśli i pomysłów.
Formularz ankiety będzie dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Strzelnie, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim oraz do pobrania w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Strzelnie. To zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych narzędzi dla wszystkich zainteresowanych stron.
Proces konsultacji społecznych jest kluczowym elementem demokracji lokalnej, umożliwiającym mieszkańcom wpływanie na decyzje, które bezpośrednio ich dotyczą. Wszyscy zainteresowani są zachęcani do udziału i wyrażenia swojego zdania na temat przyszłości ich miasta.
[ZT]5350[/ZT]
[ZT]5341[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz