Zamknij

Prezent od ENEI trafił w ręce policjantów ze Strzelna. Poseł Ewa Kozanecka odwiedziła także Dom Kultury w Strzelnie - zdjęcia

14.53, 21.09.2022 I.R.
Skomentuj Fot: UM Strzelno, Roman Szydzik
REKLAMA

Dzisiaj przekazano strzeleńskiej policji prezent, którego fundatorem jest operatora ENEA. Na uroczystość zaproszono poseł Ewę Kozanecką, która miała znaczący udział w tych staraniach, by jedno z aut trafiło właśnie do Strzelna. Mamy nadzieję, że ekologiczny samochód pomoże funkcjonariuszom w ich codziennej pracy. Pani poseł obejrzała także odkryte ostatnio kolumny, w strzeleńskim Domu Kultury, zamurowane w latach 60. XX w.  Remont wykonywany jest przy wsparciu finansowym Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Burmistrz Dariusz Chudziński na swoim profilu napisał:

Pierwszy elektryczny radiowóz wyjedzie na ulice Strzelna. Dziękuję pomysłodawcy projektu Prezesowi ENEA Poznań Panu profesorowi Wojciechowi Drożdżowi (Strzelniok z krwi i kości), oraz Tomkowi Adamczakowi pracownikowi ENEA i Sołtysowi Jeziorek. Jeden z nielicznych pojazdów elektrycznych w naszym regionie będzie strzegł bezpieczeństwa Mieszkańców Gminy Strzelno. Bo to jest najważniejsze. Jest to również wyraz szacunku i uznania burmistrza oraz Radnych Rady Miejskiej dla funkcjonariuszy KP w Strzelnie i KPP w Mogilnie za ich służbę dla naszych Mieszkańców.

[ZT]3367[/ZT]

 

(I.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%