Zamknij

Jak będzie wyglądać bryła budynku byłego szpitala w Strzelnie po przebudowie?

10:44, 11.05.2022 | I.R.
Skomentuj fot: Powiat mogileński
REKLAMA
 Powiat mogileński poinformował na profilu fb o przeprowadzonych wstępnych rozmowach, dotyczących wyglądu budynku byłego szpitala w Strzelnie. Planowane jest także spotkanie na terenie szpitala, by projektant mógł się bliżej przyjrzeć budynkom i ich otoczeniu.

Radny powiatowy, Paweł Jankowski na swoim profilu fb informuje:

Wczorajsze robocze spotkanie z projektantem przebudowy byłego budynku szpitala w Strzelnie Panem Karolem Wegnerem dało możliwość aby wskazać wszelkie sugestie odnośnie prac, które będą wykonane również wokół budynku.

Jedną z moich propozycji jest przeniesienie miejsc parkingowych z frontowej części na tył. Daje to możliwość zwiększenia terenów zielonych, które są dość mocno w ostatnim czasie likwidowane w Strzelnie.

Zasugerowałem również czy nie lepszym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych było zainstalowanie windy podjazdowej. Rozmawiano także, nad wariantami przebudowy bardzo szpecącego podjazdu dla pojazdów.

Ustalono również, że powołana zostanie grupa robocza, w której skład wejdzie dwóch członków zarządu oraz dyrektor SPZOZ.

Kolejne spotkanie odbędzie się już na terenie byłego szpitala gdzie prowadzone będą bardziej szczegółowe rozmowy. Takie rozwiązanie zaproponował projektant, który stwierdził, że potrzebne jest przygotowanie wstępnych projektów aby móc rozwiać bardziej szczegółowo o planach przebudowy samego budynku jak i przyległych terenów.

fot: Powiat mogileński 

(I.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%