Zamknij

Emilia Walkowiak wybrana na przewodniczącą Gminej Rady KGW w Strzelnie [video i fot.]

23.05, 17.01.2023 I.R. Aktualizacja: 23.23, 17.01.2023
Skomentuj I.R.
REKLAMA

Dzisiaj na walnym zebraniu Gminnej Rady KGW w Strzelnie podjęto jednogłośnie decyzję o wyborze Emilii Walkowiak na przewodniczącą. Pani Emilia zastąpiła na tym stanowisku Cecylię Skonieczną, która pełniła tę funkcję ponad 60 lat.

Na uroczystość zaproszono także gościa specjalnego, którym była  poseł Ewa Kozanecka. Pani poseł mówiła m.in. o powstających z Funduszu Solidarności Centrach Opiekuńczo - Mieszkalnych. Temat spodobał się burmistrzowi Dariuszowi Chudzińskiemu i radnym RM. Być może i w Strzelnie powstanie taki dom, w którym osoby niepełnosprawne znajdą swoje miejsce.

Była muzyka, słodkości, a burmistrz poinformował o tym, że gdy w Domu Kultury zakończy się remont, znajdą w nim również swoje miejsce stowarzyszenia takie, jak: KGW, PTTK, czy TMMS. Następnie burmistrz podziękował poseł Ewie Kozaneckiej za ogromne wsparcie dla naszej gminy. Mówiono również o nowych dotacjach, których treść ujawnimy wkrótce. Pani poseł otrzymała kwiaty i upominki i sama również przekazała upominki na ręce nowej przewodniczącej KGW. Na koniec złożyła noworoczne życzenia wszystkim zgromadzonym, życząc wszelkiego dobra i opieki bożej.

(I.R.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%