Zamknij

Zwycięski początek sezonu UKS Alfa 99 Strzelno

00:10, 06.11.2021 (UKS Alfa 99 Strzelno) Aktualizacja: 08:29, 06.11.2021
Skomentuj fot: UKS Alfa 99 Strzelno fot: UKS Alfa 99 Strzelno

Od zwycięstwa rozpoczęli sezon nasi juniorzy młodsi, którzy we wczorajszym meczu pokonali Junaka Włocławek 32:24 (14:12).

Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, żadna z drużyn nie potrafiła uzyskać większej przewagi. Nasi zawodnicy razili nieskutecznością w ataku, przez co rywale utrzymywali kontakt.

Drugą połowę z animuszem rozpoczęli goście, którzy szybko doprowadzili do remisu. To było jednak wszystko na co było stać tego dnia Wloclawian, ponieważ od tego momentu Alfa zaczęła stopniowo powiększać przewagę, która ostatecznie wyniosła 8 bramek.

Był to pierwszy mecz po długim czasie, na którym bardzo licznie mogła pojawić się publiczność, która zjawiła się w sporej liczbie. Cieszymy się bardzo i dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i doping, który początkowo być może "wiązał nogi" naszym zawodnikom, jednak ostatecznie poniósł ich do zwycięstwa

Alfa 99 Strzelno - Junak Włocławek 32:24 (14:12)

Alfa 99: W. Fik, J. Wegner - Sz. Tomaszewski 8 bramek, O. Winiarczyk 8, E. Jankowiak 6, H. Konieczny 3, T. Piotrowicz 3, Sz. Wajdel 3, A. Kwiatkowski 1, W. Błochowicz (2 min. kary), J. Konewka, D. Kuczawski, B. Paluch, P. Tylkowski.

Trener: Bartłomiej Zbytniewski

Kierownik: Michał Piotrowicz

Sędziowie: Ariel Dobosz, Mateusz Maćkowiak (oboje Bydgoszcz)