Zamknij

Strzelno - MLKS Kujawianka z coraz lepszymi wynikami

09:14, 16.10.2021 Zebrała I.R. Aktualizacja: 09:36, 16.10.2021
Skomentuj fot: I.R. fot: I.R.

Ostatnie dwa tygodnie rozgrywek, to dla MLKS Kujawianki Strzelno dobry czas. Już w przyszłym roku, 17 czerwca będziemy obchodzić 100. rocznicę założenia klubu. Liczymy na mobilizację zawodników, by godnie uczcić tę rocznicę,

Na swoim profilu MLKS Kujawianka informuje o zwycięskich rozgrywkach:

Nie było niespodzianki we wczorajszym meczu juniorów z Notecią Inowrocław. Nasza drużyna pewnie pokonała na wyjeździe rywali 1:7 (0:4).

Bramki zdobyli:

• Oliwier Winiarczyk
  • Mateusz Podolski
  • Michał Andrzejewski
  • Cezary Marzec

Jednostronnym widowiskiem było dzisiejsze spotkanie Kujawianki z Kujawami Kozy. Nasza drużyna nie dała żadnych szans przyjezdnym i pokonała ich 10:0 (4:0).

• Piotr Konieczka (49', 58', 65', 82' 84')
  • Dawid Dembinski (29', 36')
  • Kacper Wójcikowski (39', 75' - głową)
  • Sebastian Stawicki (31')

Skład: Celmierowski - Kinowski , Grodzki (46' Szwarckopf), Stawicki - Waszak (46' Nawrocki), Radosław Konieczka (72' Bielak), Wójcikowski, Drgas (58' Kasztelan), Kwasek (58' Banasik) - Dembinski, Piotr Konieczka

Lider na kolanach!

Dzisiaj juniorzy młodsi gościli w Strzelnie lidera rozgrywek - Wisłę Fordon. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane a na murawie trwała wymiana ciosów z obu stron. Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak nasza drużyna dobrze reagowała na stracone bramki i na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 2:2. Po zmianie stron na boisku dominowali już tylko podopieczni Marcina Kaźmierczaka, którzy dorzucili kolejne trzy trafienia i pokonali przyjezdnych 5:2. Wygrana pozwoliła zrównać się punktami z Wisłą, a dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań to Strzelnianie wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli mając do rozegrania jeszcze zaległy mecz z GLKS Dobrcz-Wudzyn.

• Norbert Lisowski
  • Sebastian Kuchnicki

W niedzielę o godz. 10:30 drużyna zmierzy się na własnym boisku z Goplanią Inowrocław.

A oto jak grali nasi zawodnicy w sierpniu z Pogonią Mogilno.